Agencja Ubezpieczeniowa


Firma Na Pokolenia

Na co dzień pomagamy naszym Klientom - polskim przedsiębiorcom w obszarach biznesowym i rodzinnym. Doradzamy w zakresie sukcesji finansowej oraz planowania spadkowego. W wielu przypadkach właściciele tworzą swoje biznesy od podstaw i nie wyobrażają sobie, że może go prowadzić ktoś inny.

Przychodzi jednak w życiu moment w którym zaczynamy zadawać sobie pytania:

  • Kto i jak ma prowadzić moją firmę w przyszłości?
  • I również to trudniejsze :
    Jak dokładnie wyglądałaby - szczególnie od strony finansowej, biznesowej oraz prawnej - sytuacja mojej rodziny i firmy, na wypadek przedwczesnej śmierci wspólnika (spółka) lub mojej (przedsiębiorca indywidualny)?

Naszym klientom proponujemy dostęp do narzędzi i usług:
Raport - indywidualne informacje od strony biznesowo-rodzinnej umożliwiające zrobienie pierwszego kroku w sukcesji i planowaniu spadkowym
Przewodnik – instrukcja działania firmy dla spadkobierców
Opiekun Skutecznej Sukcesji – assistance dla spadkobierców uruchamiany w momencie postępowania spadkowego

Jeżeli szukają Państwo odpowiedzi na pytania:

  1. 1. Jak kompleksowo przeprowadzić planowanie spadkowe?
  2. 2. Co to jest krótko i długoterminowy scenariusz sukcesyjny i jak go skutecznie przygotować?
  3. 3. Jakie ryzyka prawne, biznesowe, podatkowe i finansowe związane z określonym modelem biznesowym mogą wystąpić w przypadku przedwczesnej śmieci właściciela, jednego ze wspólników?
  4. 4. Jak wybrać i wdrożyć najkorzystniejsze źródła finansowania kosztów przejęcia masy spadkowej, długów spadkowych, kosztów rozliczeń pomiędzy spadkobiercami, albo wspólnikami/spółką. Jak przywrócić firmę do ponownego działania?

Jeżeli ten temat jest dla Państwa istotny, a wierzę że jak w przypadku wszystkich moich Klientów Przedsiębiorców - TAK, zapraszam do kontaktu.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu. Przygotujemy dla Państwa ofertę.